FRAGMANI İZLE

Dr. Ender Saraç'tan selülitlerden kurtulmanın yolu!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”nin konuğu Ender Saraç'tı. Özellikle kadınların sorunu olan selülitlerden kurtulmak için de çok özel bir tarif veren Dr. Ender Saraç, bu tarifin doğru uygulama ile selülitleri yok ettiğini vurguladı. Bu tarifte; “susam yağı, biberiye, kekik ve portakal yağı” yer alıyor. Uygulamada ise, kese yapılan vücuda sürülen bu karışım daha sonra streç film ile sarılıyor. Vücudun terlemesinin ardından karışımın sürüldüğü bölgeler yıkanarak temizleniyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.