FRAGMANI İZLE

Doğal yollarla zayıflatan çay tarifi!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün sağlıklı yaşamak için önemli açıklamalar yapan Gastroenteroji uzmanı Prof. Dr. Kadir Demir ve İç Hastalıkları ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr Canfeza Sezgin konuk oldu. Prof. Dr. Canfeza Sezgin, doğal yollarla zayıflatan çok özel bir çay tarifi verdi. Bu tarifte; karnıyarık otu tohumu, hibiskus çayı, yeşil çay, siyah çay, beyaz çay, biberiye ve toz tarçın yer alıyor. Bu karışımın yemeklerden önce alınması halinde doğal olarak zayıflamada yardımcı olunacağını söyleyen Prof. Dr. Canfeza Sezgin, spordan önce de içmenin yağ yakmaya faydalı olacağını söyledi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.