FRAGMANI İZLE

Daha önce hiç göz kırpmayan Mustafa Karataş'ın zor anları!

“Zahide Yetiş’le”yher cuma olduğu gibi bugün de dini konularda önemli açıklamalar yapan Prof. Dr. Mustafa Karataş konuk oldu.  Bir kişinin bir başka kişiyi gammazlamasının günah olduğunu anlatan Prof. Dr.  Mustafa Karataş, bir kişinin bir başka kişiye kaş-göz yaparak başka kişiyi ispiyonlamasının da günah sayılacağını anlattı. Bu sırada kendisinin daha önce hiç göz kırpmadığını söyleyen Prof. Dr. Mustafa Karataş, ekrana dönerek bir süre göz kırpmaya çalıştı. Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın göz kırpamadığını görenler komik anlar yaşadı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.