Çocuklar için boy uzatan formül!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugünkü bölümünde; Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Hayri Gözlükgiller konuk. Çocukların hızlı boy uzaması için özel bir tarif veren Yrd. Doç. Dr. Hayri Gözlükgiller, herkesi ekran başına kilitledi. Boy uzatan tarif içerisinde; ‘arı sütü, polen, toz badem, ginseng, havlıcan, propolis, siyah üzüm çekirdeği, keçiboynuzu, bal ve keçiboynuzu pekmezi’ yer alıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.