Çocuk yapmaya yardımcı kurabiye tarifi!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün, verdiği çok özel tariflerle herkesi ekrana kilitleyen Diyetisyen Aslı İçingür Güler konuk. Çocuk sahibi olmak isteyen erkekler için bir kurabiye tarifi veren Aslı İçingür Güler, bu tarifin içindekiler sayesinde baba olma ihtimalinin arttığını söyledi. Çocuk yapmaya destek olacak kurabiyenin içerisinde; ‘100 gr. meyveli müsli, 4 adet kuru kayısı, 3 hurma, 2 çorba kaşığı keçiboynuzu pekmezi, 2 çorba kaşığı yoğurt, 1 adet yumurta, yarım çay bardağı zeytinyağı, 2 çorba kaşığı keçiboynuzu unu ve kara üzüm’ yer alıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.