Cilt yenileyen çilekli peeling tarifi

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün cilt güzelliği ve bakımı için çok özel tarifler veren Estetisyen Pervin Dinçer konuk oldu. Cilt yenileyen çok özel bir çilekli peeling tarifi veren Pervin Dinçer, bu yöntemle cildimizin yenileneceğini söyledi. Bu tarifin içerisinde; 4 yemek kaşığı himalaya tuzu veya deniz tuzu, 1,5 çay bardağı çilek yağı yer alıyor. Cilde sürülen bu karışın hem yenilenme hem de canlanma sağlıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.