Cennet ve cehennem hakkında bilmedikleriniz!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün dini konularda önemli açıklamalar yapan Prof. Dr. Mustafa Karataş konuk. Cennet ve Cehennem hakkında önemli bilgiler veren Karataş, kimlerin cehenneme gideceğini ve nasıl acı çekeceğini anlattı. Cehennemin 7 kat olduğunu söyleyen Karataş, en alt katta münafıkların olacağını söyledi. Kalbinde bir nebze dahi iman olan herkesin cehennemden sonra cennete gireceğini söyleyen Karataş, önemli olanın Allah inancı olduğunu söyledi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.