Canlı yayında duygusal anlar! Minik Eymen için bir umut doğdu

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları işlemeye devam ediyor. Programın bugün yayınlanan bölümünde, daha önce Show TV Ana Haber’le tüm Türkiye’nin yüreğini sızlatan 5 yaşındaki Skolyoz hastası Eymen Yasir Kapucu’nun ailesi vardı. Eymen’in ailesinin yaptığı yardım çağrısı “Zahide Yetiş’le”’de hayat buldu ve yayına telefonla bağlanan Prof. Dr. Ahmet Alanay, minik Eymen’in ameliyatını üstlendi.

 

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşıldığı “Zahide Yetiş’le”de bugün; Prof. Dr. Cihan Aksoy konuk oldu. Prof. Dr. Cihan Aksoy canlı yayında bel ve diz ağrılarından, temizlik yaparken vücudumuzun duruş pozisyonlarına kadar bir çok konuda seyirciye bilgiler verdi.

 

CANLI YAYINDA ÇAĞRIDA BULUNDU!

 

Daha önce Show TV Ana Haber’de izlediğimiz ve tüm Türkiye’yi üzüntüye boğan 5 yaşındaki skolyoz hastası Eymen’in ailesi de “Zahide Yetiş’le”’nin konuğu oldu. Doğuştan Skolyozu (omurga eğriliği) olan Eymen Yasir Kapucu’nun sağlık sorununu gündeme getiren Zahide Yetiş, canlı yayında çağrıda bulundu. Eymen’in ameliyatı için bu alanda uzman doktorlardan yardım çağrısında bulunan Zahide Yetiş, ne gerekiyorsa yapılması için herkesi göreve çağırdı. 

 

“EYMEN İÇİN GEREKENİ YAPACAĞIM!”

 

Daha sonra programa telefonla bağlanan Omurga Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Alanay, Eymen’in ameliyatı ve tekrar sağlığına kavuşması için gereken her şeyi yapmaya hazır olduğunu söyledi. Bu haber üzerine meslektaşını tebrik eden Prof. Dr. Cihan Aksoy; “Oh, şimdi rahatladım. Artık düşünmeyin bile” diyerek Eymen’in ailesine moral verdi.

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.