Bunları yapmadan zayıflayamazsınız!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugün yayınlanan bölümünde sağlıklı zayıflama konusunda önemli açıklamalar yapan Akupunktur Uzmanı Dr. Murat Topoğlu, verdiği tariflerle sağlıklı zayıflamanın yollarını açıkladı. Öncelikle bol su içmek gerektiğini söyleyen Dr. Murat Topoğlu, suyun içerisine atılacak nane, limon ve maydanozun faydalı olacağını belirtti. Ardından gece acıkanlar için pul biberli yoğurt yemeyi tavsiye eden Topoğlu, sabah kahvaltısı yapamayanlar için ise muz ve armut yemelerinin yararlı olacağını ifade etti.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.