FRAGMANI İZLE

Bunları sakın yapmayın!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün vücuttaki ağrılarla ilgili çok önemli açıklamalar yapan Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cahide Topsakal konuk oldu. Stüdyodaki bir kişinin sırtına lavabo pompası ve elektrikli süpürge ile vakum yapan Zahide Yetiş, bu uygulamaların da halk arasında yapıldığını ve sağlıklı olup olmadığını Doç. Dr. Cahide Topsakal’a sordu. Bu yöntemleri gören Doç. Dr. Cahide Topsakal, şaşkınlığını gizleyemediğini belirterek yanlış uygulamaların çok zararlı olacağını belirtti.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.