FRAGMANI İZLE

Bulaşık Makinesinde Somon Tarifi

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel konuk oldu. Bulaşık makinesinde balık yemeği yapmanın yöntemini açıklayan Meltem Açıkel, herkesi şaşkına çevirdi. Meltem Açıkel’in verdiği tarifte; 2 dilim somon, 1 havuç, çeşitli sebzeler, karabiber ve kekik yer alıyor. Kavanoz içerisine konan somon, ağzı kapatılarak bulaşık makinesine atılıyor ve uzun programda makine çalıştırılıyor. Somon yemeğinin bulaşık makinesinin içerisinde kendi buharıyla ağır ağır pişeceğini belirten Meltem Açıkel, istenirse balık yemeğinin bulaşıklar yıkanırken de pişebileceğini söyledi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.