FRAGMANI İZLE

Bu sözleri doğum yapan kadına söylemeyin!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün, Uzman Psikolog Aslı Karasaç konuk.

Doğum sonrası dönemde kadınların kilo almaları ve bununla birlikte girdikleri ruh halleriyle ilgili bilgi veren Aslı Karasaç, önemli olanın kadınların kendini güçlü hissetmesi olduğunu söyledi. Bu dönemlerde erkeklere büyük iş düştüğünü belirten Aslı Karasaç, lohusalık dönemindeki kadınlara kullanılmaması gereken sözleri sıraladı. Erkeklerin doğum yapan eşlerine söylememesi gereken sözlerin başında; ‘kilo aldın, şişmanladın, güzel görünmüyorsun’ yer alıyor. Aksi durumlarda annenin depresyona gireceğini söyleyen Aslı Karasaç, güçlü anne olmanın öneminden bahsetti.

 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.