FRAGMANI İZLE

Boyun fıtığı ve sinir sıkışıklığına dikkat!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün, vücuttaki ağrılarla ilgili çok önemli açıklamalar yapan Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cahide Topsakal konuk. Boyun fıtığının belirtilerini anlatan Doç Dr. Cahide Topsakal, başka rahatsızlıklarla boyun fıtığının karıştırılmaması gerektiğini söyledi. Özellikle sinir sıkışmasına dikkat çeken Doç. Dr. Cahide Topsakal, bazı rahatsızlıkların sinir sıkışıklığı olduğu halde karıştırıldığını ifade etti.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.