Baş ağrısı tedavisinde doğal yöntemler!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugünkü konuğu Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Ertaş. Baş ağrısı ve tedavi yöntemleri ile ilgili açıklamalar yapan Prof. Dr. Mustafa Ertaş, doğal ağrı kesme yöntemlerini anlattı. Doğal yöntemlerin faydalarından bahseden Prof. Dr. Mustafa Ertaş, özellikle ramazan ayında migren hastalarının sahurda ilaç içmemeleri gerektiğini söyledi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.