Antibiyotik yerine nane-limon!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’nin bugünkü konuğu Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar. Bilinçsiz antibiyotik kullanımı konusunu masaya yatıran Dizdar, ciddi rahatsızlıklar haricinde ilaç kullanımının zararlarını anlattı. Özellikle nezle ve grip gibi rahatsızlıklarda antibiyotik yerine nane-limon içilmesinin daha faydalı olacağını söyleyen Dizdar, bilinenin aksine hastaların yatmak yerine gündelik hayatlarını devam ettirmeleri gerektiğini söyledi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.