FRAGMANI İZLE

Anne ve babanın bedduası tutar mı?

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün dini konularda önemli açıklamalar yapan Prof. Dr. Mustafa Karataş konuk oldu. Anne ve babanın evlat üzerindeki hakkını anlatan Prof. Dr. Mustafa Karataş, beddua konusuna da değindi. Anne ve babanın ettiği bedduanın er ya da geç kabul olacağını söyleyerek kimsenin ailesini üzecek hareket yapmaması gerektiğini söyledi. Anne ve babasını üzen kişilerin ıslah olmasını istemekten başka yolun olmadığını söyleyen Prof. Dr. Mustafa Karataş, bedduanın da en gerçek beddua olduğunu söyledi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.