FRAGMANI İZLE

Ağrıları yok eden formül!

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’nin bugünkü konuğu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanı Ayhan Ercan. Hayatımızı kabusa çeviren ağrıları yok etmek için bitkisel bir kür tarifi veren Ayhan Ercan, bitkilerin mucizesi üzerine çok özel açıklamalarda bulundu. Ayhan Ercan’ın verdiği ağrı lapası tarifinin içerisinde; ‘söğüt ağacı kabuğu, biberiye, ardıç tohumu,kuşburnu, kekik, mahnezyum yağı, kafur, kırkkilit otu ve sirke’ yer alıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.