18. yüzyılda kadınları güzelleştiren maske

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le"ye bugün, Patoloji ve Fitoterapi Uzm. Dr. Elif Güveloğlu konuk oldu. Yüzdeki leke ve çillerin iyileşmesine yardımcı bir maske tarifi veren Elif Güveloğlu, bu sayede cildin kendisini yenileyeceğini söyledi. 18. Yüzyılda kadınların güzelleşmek için kullandığı bu maskenin içerisinde; ‘1 kibrit kutusu süzme beyaz peynir, yumurta akı, bal, zeytinyağı ve elma sirkesi’ yer alıyor. 

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.