FRAGMANI İZLE

15 günde 1 beden incelten 10 kural

Sağlıklı olarak zayıflamanın tek yolunun sağlıklı beslenmek olduğunu söyleyen Dr. Fevzi Özgönül, bunun için de çok önemli bilgiler verdi. Dr. Fevzi Özgönül’ün verdiği 15 günde 1 beden incelme formülünde; 15 gün boyunca ekmek ve tatlıdan uzak durun, düzenli kahvaltı yapın, fındık, ceviz ve badem yiyin, zeytin çekirdeği yutun, öğleye kadar yemek yenmesin, öğlen etli ve sebzeli yemek yenmeli, salatalık çayı içilmeli, meyve, tatlı ve hamur işi yenmeyecek ve son olarak da akşam 6-7 arası yoğurt ve çerez tüketilmesi yer alıyor.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.