Show Haber'e iki ödül!

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi tarafından bu yıl 4.sü düzenlenen “Yılın Mimar Sinanları” ödül töreni dün akşam gerçekleşti. Öğrencilerin oylarıyla kazananların belirlendiği ödül törenine medya ve sanat dünyasından pek çok özel isim katıldı.

 

Bu özel gecede Show TV Ana Haber’in başarılı sunucusu Jülide Ateş “En İyi Haber Spikeri” ödülü, Show Haber Genel Yayın Yönetmeni Ramazan Kurnaz ise “En İyi Genel Yayın Yönetmeni” ödülüne layık görüldü. Jülide Ateş ve Ramazan Kurnaz’a ödülleri öğrenciler tarafından takdim edildi. “En”lerin belirlendiği ödül töreninde Habertürk TV’de ekrana gelen yeni bakış açılarının masaya yatırıldığı Yeni Bakışlar programı da “En İyi Röportaj” dalında ödül almaya hak kazandı. Ödülü program adına, sunucusu Nevzat Çiçek aldı.Sanat ve medya dünyasından çok sayıda ünlü ismin katıldığı tören renkli görüntülerle sona erdi.

 

Show Ana Haber Bülteni, Ece Üner ile Türkiye’nin ve dünyanın nabzını tutacak. Doğru ve tarafsız gündemi takip eden herkes Ece Üner İle Show Ana Haber’i izliyor.