İşte Gelin Evi'nde haftanın birincisi!

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Gelin Evi”’nde haftanın birincisi belli oldu.“Gelin Evi”nin final gününün ev sahibi Gökçe Hanım oldu. Gökçe'nin evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. 

 

“Gelin Evi”nde bu hafta; “24 yaşındaki Nermin Koca, 27 yaşındaki Nur Meltem Oral, 24 yaşındaki Sevda İpek, 26 yaşındaki Sibel Doğan ve 24 yaşındaki Gökçe Yılmaz” yarışıyor.

 

BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER!

 

Haftanın finalinde Gökçe, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Yarışmacılar daha sonra düğün ve nişan videolarını inceledi.

 

HAFTANIN BİRİNCİSİ; NUR MELTEM!

 

Zorlu bir haftanın ardından diğer yarışmacılardan fazla puan alarak rakiplerini geride bırakan Nur Meltem, birinciliği ve altınları kazanmış oldu. 5 günün ardından 29 puan alan Nur Meltem, 5 tam altının ve 5 bileziğin sahibi oldu.

 

Evlilik teklifi, kız isteme, balayı,kına gecesi, nişan ve düğün görüntüleri....

El emeği yöresel çeyizler, ikramlar, ev gezmesi ve ev dekoru ile hergün her evde ayrı heyecan var. Yeni gelinlerin şıkır şıkır takıları örf adet ve gelenekleri hergün Gelin Evi'nde...

Gelin Evi haftaiçi hergün 13.00 - 15.00 saatleri arasında Show TV'de, sakın kaçırmayın!