İşte Gelin Evi'nde haftanın birincisi!

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Gelin Evi”’nde haftanın birincisi belli oldu.“Gelin Evi”nin final gününün ev sahibi Gökçe Hanım oldu. Gökçe'nin evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. 

 

“Gelin Evi”nde bu hafta; “24 yaşındaki Nermin Koca, 27 yaşındaki Nur Meltem Oral, 24 yaşındaki Sevda İpek, 26 yaşındaki Sibel Doğan ve 24 yaşındaki Gökçe Yılmaz” yarışıyor.

 

BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER!

 

Haftanın finalinde Gökçe, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Yarışmacılar daha sonra düğün ve nişan videolarını inceledi.

 

HAFTANIN BİRİNCİSİ; NUR MELTEM!

 

Zorlu bir haftanın ardından diğer yarışmacılardan fazla puan alarak rakiplerini geride bırakan Nur Meltem, birinciliği ve altınları kazanmış oldu. 5 günün ardından 29 puan alan Nur Meltem, 5 tam altının ve 5 bileziğin sahibi oldu.

 

Şahane gelinlerin buluşma noktası Gelin Evi...

Nasıl bir gelinsiniz?

  

 

Bir kadın olarak yeterince bakımlı mısınız??

 

Saç ve makyajdan, kıyafetinize ne kadar iddialısınız?

 

Peki ya ikramlarınız, konuk ağırlamanız? Ne kadar hamaratsınız? 

Mutfaktaki hünerlerinizden ev dekorunuza, moda anlayışınızdan gelenek göreneklerimize kadar yeni gelin olarak her konuda yarışacaksınız.

Ve bir ilk…

Bu yarışmada çeyiziniz de, düğün fotoğraflarınız ve videolarınızda görücüye çıkacak.