Gelin Evi'nde haftanın birincisi Dilara Hanım!

GELİN EVİ’NDE HAFTANIN FİNALİ!

 
Show TV ekranlarında yayınlanan “Gelin Evi”nde haftanın birincisi belli oldu.“Gelin Evi”nin final gününün ev sahibi Dilara Ağdoğan. Dilara'nın evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. 
 
“Gelin Evi”nde bu hafta; Ayşegül Akyol Bayar, Handan Demirci Çolpan, Sema Aykul, Selma Göktepe ve Dilara Ağdoğan yarıştı.
 
BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER!
 
Haftanın finalinde Dilara, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Daha sonra çeyizleri inceleyen yarışmacılar, yorumlarını paylaştı.
 
HAFTANIN BİRİNCİLERİ; DİLARA!
 
Zorlu bir haftanın ardından diğer yarışmacılardan fazla puan alarak rakiplerini geride bırakan Dilara Ağdoğan, altınları kazanmış oldu. 5 günün ardından 29 puan alan Dilara, 5 tam altının ve 5 bileziğin sahibi oldu.

Şahane gelinlerin buluşma noktası Gelin Evi...

Nasıl bir gelinsiniz?

  

 

Bir kadın olarak yeterince bakımlı mısınız??

 

Saç ve makyajdan, kıyafetinize ne kadar iddialısınız?

 

Peki ya ikramlarınız, konuk ağırlamanız? Ne kadar hamaratsınız? 

Mutfaktaki hünerlerinizden ev dekorunuza, moda anlayışınızdan gelenek göreneklerimize kadar yeni gelin olarak her konuda yarışacaksınız.

Ve bir ilk…

Bu yarışmada çeyiziniz de, düğün fotoğraflarınız ve videolarınızda görücüye çıkacak.