Gelin Evi'nde çifte birincilik!

Show TV ekranlarında yayınlanan “Gelin Evi”nde haftanın birincisi belli oldu. “Gelin Evi”nin final gününün ev sahibi Elif Akdeniz. Elif’in evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu.  

“Gelin Evi”nde bu hafta; “21 yaşındaki Aytul Can, 22 yaşındaki Yeşim Akyol, 23 yaşındaki Gamze Ordu, 27 yaşındaki Şerife Güntav ve 26 yaşındaki Elif Akdeniz” yarışıyor. 

BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER! 

Haftanın finalinde Elif, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Daha sonra çeyizleri inceleyen yarışmacılar, yorumlarını paylaştı. 

HAFTANIN BİRİNCİLERİ; AYTÜL VE YEŞİM! 

Zorlu bir haftanın ardından birinciliği iki yarışmacı birden hak etti. Aynı puanı alan Aytül ve Yeşim, büyük ödül olan 5 tam altının ve 5 bileziği aralarında bölüştü. İki yarışmacı da 24’er puan alarak diğer yarışmacıları geride bıraktı.

Evlilik teklifi, kız isteme, balayı,kına gecesi, nişan ve düğün görüntüleri....

El emeği yöresel çeyizler, ikramlar, ev gezmesi ve ev dekoru ile hergün her evde ayrı heyecan var. Yeni gelinlerin şıkır şıkır takıları örf adet ve gelenekleri hergün Gelin Evi'nde...

Gelin Evi haftaiçi hergün 13.00 - 15.00 saatleri arasında Show TV'de, sakın kaçırmayın!