Gelin Evi'nde çifte birincilik!

Show TV ekranlarında yayınlanan “Gelin Evi”nde haftanın birincisi belli oldu. “Gelin Evi”nin final gününün ev sahibi Elif Akdeniz. Elif’in evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu.  

“Gelin Evi”nde bu hafta; “21 yaşındaki Aytul Can, 22 yaşındaki Yeşim Akyol, 23 yaşındaki Gamze Ordu, 27 yaşındaki Şerife Güntav ve 26 yaşındaki Elif Akdeniz” yarışıyor. 

BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER! 

Haftanın finalinde Elif, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştiriler yaptı. Daha sonra çeyizleri inceleyen yarışmacılar, yorumlarını paylaştı. 

HAFTANIN BİRİNCİLERİ; AYTÜL VE YEŞİM! 

Zorlu bir haftanın ardından birinciliği iki yarışmacı birden hak etti. Aynı puanı alan Aytül ve Yeşim, büyük ödül olan 5 tam altının ve 5 bileziği aralarında bölüştü. İki yarışmacı da 24’er puan alarak diğer yarışmacıları geride bıraktı.

Şahane gelinlerin buluşma noktası Gelin Evi...

Nasıl bir gelinsiniz?

  

 

Bir kadın olarak yeterince bakımlı mısınız??

 

Saç ve makyajdan, kıyafetinize ne kadar iddialısınız?

 

Peki ya ikramlarınız, konuk ağırlamanız? Ne kadar hamaratsınız? 

Mutfaktaki hünerlerinizden ev dekorunuza, moda anlayışınızdan gelenek göreneklerimize kadar yeni gelin olarak her konuda yarışacaksınız.

Ve bir ilk…

Bu yarışmada çeyiziniz de, düğün fotoğraflarınız ve videolarınızda görücüye çıkacak.