Gelin Evi'nde "dekolte" polemiği

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Gelin Evi” tüm hızıyla devam ediyor. “Gelin Evi”’nin bugünkü yarışmacısı 25 yaşındaki 2,5 yıllık evli Berna Avcı Fışkın oldu. Berna Hanım’ın evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundular.

 

Şahane gelinlerin buluşma noktası “Gelin Evi” kıyasıya bir rekabetle devam ediyor. “Gelin Evi”’nin bu haftaki yarışmacıları arasında; 24 yaşındaki 6 aylık evli Harika İmat, 25 yaşındaki 2,5 yıllık evli Berna Avcı Fışkın, 28 yaşındaki 2 yıllık evli Sevinç Tekirtaş, 25 yaşındaki 6 aylık evli Gizem Kolcu Akış ve 25 yaşındaki 2 yıllık evli Sena Akalın Saltık yer alıyor.

 

DEKOLTE KRİZİ!

 

Berna Hanım’ın evine giren yarışmacılar ilk andan itibaren eleştiri yağmuruna başladı. Berna Hanım’ın konuklarını karşılamak için seçtiği kıyafeti fazla dekolteli bulan Sevinç Hanım, tartışmanın da fitilini ateşlemiş oldu. Sevinç Hanım’ın “Evli kadınların dekolte giyinmesini doğru bulmuyorum” demesi herkesin tepkisini çekti. Tartışmanın üzerine konuşan Sevinç Hanım; “Meğer hepsi dekolte giyinmeye ne meraklıymış” diyerek kendisini savundu.

 

Şahane gelinlerin buluşma noktası Gelin Evi...

Nasıl bir gelinsiniz?

  

 

Bir kadın olarak yeterince bakımlı mısınız??

 

Saç ve makyajdan, kıyafetinize ne kadar iddialısınız?

 

Peki ya ikramlarınız, konuk ağırlamanız? Ne kadar hamaratsınız? 

Mutfaktaki hünerlerinizden ev dekorunuza, moda anlayışınızdan gelenek göreneklerimize kadar yeni gelin olarak her konuda yarışacaksınız.

Ve bir ilk…

Bu yarışmada çeyiziniz de, düğün fotoğraflarınız ve videolarınızda görücüye çıkacak.