Gelin Evi'nde birinciliği iki kişi paylaştı!

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Gelin Evi”’nde haftanın birincisi belli oldu. “Gelin Evi”nin final gününün ev sahibi Ebru Yaman Yıldız oldu. Ebru'nun evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu.  

“Gelin Evi”nde bu hafta; “25 yaşındaki Seyran Okatan, 28 yaşındaki Hülya Baş, 25 yaşındaki Esra Akyıldız, 33 yaşındaki Fatma Kaya ve 22 yaşındaki Ebru Yaman Yıldız” yarış. 

BÜTÜN EVİ İNCELEDİLER! 

Haftanın finalinde Ebru, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar kahvelerini içtikten sonra evi gezerek eleştirilerde bulundu. Evin dekorasyonundan mobilyalara kadar her şeyi değerlendiren yarışmacılar, kendi zevklerine göre eleştirilerde bulundu. Daha sonra çeyizleri inceleyen yarışmacılar, yorumlar yaptı. 

BİRİNCİLİĞİ PAYLAŞTILAR! 

Zorlu bir haftanın ardından birinciliği iki yarışmacı birden hak etti. Aynı puanı alan Seyran ve Esra, büyük ödül olan 5 tam altının ve 5 bileziği aralarında bölüştü. İki yarışmacı da 25’er puan alarak diğer yarışmacıları geride bıraktı.

Şahane gelinlerin buluşma noktası Gelin Evi...

Nasıl bir gelinsiniz?

  

 

Bir kadın olarak yeterince bakımlı mısınız??

 

Saç ve makyajdan, kıyafetinize ne kadar iddialısınız?

 

Peki ya ikramlarınız, konuk ağırlamanız? Ne kadar hamaratsınız? 

Mutfaktaki hünerlerinizden ev dekorunuza, moda anlayışınızdan gelenek göreneklerimize kadar yeni gelin olarak her konuda yarışacaksınız.

Ve bir ilk…

Bu yarışmada çeyiziniz de, düğün fotoğraflarınız ve videolarınızda görücüye çıkacak.