Yüzüklerini attılar!

Show TV’de ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla “Evleneceksen Gel” tüm hızıyla devam ediyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği ‘Evleneceksen Gel’ programının bugünkü bölümünde,kendi aralarında yüzük takarak evlilik yoluna adım atan Samet ve Nihat’ın tartışması damga vurdu. 

“BU İLİŞKİYİ ONAYLAMIYORUM” 

Stüdyoya girer girmez Samet’le aralarında sorun olduğunu söyleyen Nevin, ağlayarak parmağına taktığı söz yüzüğünü fırlattı. Bunun üzerine Samet’te yüzüğünü çıkartarak yere fırlattı. Ağlamaya devam eden Nevin; “Daha düne kadar bana evlenme teklif ediyordu. Şimdi ne oldu da bana bu muameleyi yapıyor” dedi. Daha sonra yayına telefonla bağlanan Samet’in annesi de Nevin’in oğluyla olan ilişkisini onaylamadığını söyledi. 

“SANA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!” 

Samet’in yüzük atmasını bir türlü kabullenemediğini söyleyen Nevin, kendisine yapılan bu hareketi bir türlü hazmedemediğini söyledi. Gözyaşları içerisinde kalan Nevin; “sana hakkımı helal etmiyorum. Sen beni gerçekten sevmemişsin. Sen benim gibi bir kadını ancak rüyanda görürsün” diyerek tepkisini gösterdi.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla “Evleneceksen Gel” Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği ‘Evleneceksen Gel’ programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor.  Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV’de buluşuyor! 

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.

Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?

Evleneceksen Gel, Türkiye'nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye'nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV'de...