Solmaz ve Kaan'ın masal gibi aşkında nişan zamanı!

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla gerçekleşen “Evleneceksen Gel” tüm hızıyla devam ediyor. Evleneceksen Gel'in bugünkü bölümünde yılın dillerden düşmeyen çifti Kaan ve Solmaz'ın nişan töreni yapıldı. Stüdyoya tahtta taşınarak giren Solmaz özenle seçtiği nişanlığı ile göz doldurdu. Yüzükler kesildikten sonra romantik anlar yaşayıp dans eden fenomen çift ardından çalan İbrahim Tatlıses'in "Aşıksın" şarkısı ile eğlenceli anlar yaşadılar. Solmaz'ın "Ben çok mutluyum" diye bağırdığı törende Kaan ve Solmaz karşılıklı göbek atıp davullu zurnalı kutlama yapıtılar. Bütün zorlukların üstesinden gelen çift aşıklar şehri Paris'te tatil yapacaklar.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla “Evleneceksen Gel” Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği ‘Evleneceksen Gel’ programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor.  Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV’de buluşuyor! 

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.

Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?

Evleneceksen Gel, Türkiye'nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye'nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV'de...