Solmaz gözyaşlarını tutamadı!

Show TV’de ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla “Evleneceksen Gel” tüm hızıyla devam ediyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği ‘Evleneceksen Gel’ programının bugünkü bölümünde, haftalardır gündemde olan Nurullah ve Solmaz ilişkisinde yine gözyaşları vardı. 

Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği ‘Evleneceksen Gel’in bugünkü bölümünde stüdyoya yeni talibi Selçuk ile gelen Solmaz, içeri girer girmez ağlamaya başladı. Ağlama sebebinin Nurullah olduğunu söyleyen Solmaz, uzun süre gözyaşı döktü. Bunun üzerine konuşmaya başlayan Nurullah, kendisinin haklı olduğunu belirterek Songül’ün dans etmeye devam etmesi durumunda bu ilişkinin olmayacağını belirtti. 

“YENİ TALİP GELDİ” 

Solmaz’ı artık istemediğini söyleyen Nurullah’a yeni talip olarak Selin aday koltuğuna oturdu. Kendisinin de Roman kızı olduğunu söyleyen Selin, Nurullah isterse dans etmeyeceğini de söyledi.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla “Evleneceksen Gel” Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği ‘Evleneceksen Gel’ programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor.  Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV’de buluşuyor! 

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.

Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?

Evleneceksen Gel, Türkiye'nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye'nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV'de...