Nurullah ve Solmaz'ın çıkmazı!

‘Evleneceksen Gel’in bugünkü bölümünde hararetli bir tartışma yaşandı. Nurullah ve Solmaz’ın ayrılma kararı alması ve kendilerine gelen yeni talipleri görmek istemeleri olayları iyice çıkmaza soktu. Taliplerini bir türlü beğenmeyen ikili konuyu her seferinde birbirlerine getirdi. 

“DANS ETMESİNİ KABULLEN!” 

Nurullah’ın Solmaz'ı istememe sebeplerinin başında Solmaz’ın her fırsatta dans etmesinin olduğunu söyleyen Seda Sayan, konuya müdahale etti. Nurullah’a tavsiyelerde bulunan Seda Sayan, Solmaz’ın Roman kızı olduğu için dans etmesi kadar normal bir şeyin olmadığını söyledi.

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla “Evleneceksen Gel” Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği ‘Evleneceksen Gel’ programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni bir sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor.  Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV’de buluşuyor! 

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandıracak. Evliliğe giden ilk adımların atılacağı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle incelenecek.

Yarım kalan aşk hikayeleri mutlu sona ulaşabilecek mi? Geçmişte kalan ama akıllardan silinmeyen itiraflar yeni sezonda nasıl yankı bulacak?

Evleneceksen Gel, Türkiye'nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve Türkiye'nin özü sözü bir ismi Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla hafta içi her gün Show TV'de...