Nursel'in Evi 47. Bölüm Fragmanı

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.

 

Nursel Ergin ilk konukları Hüseyin Can Aygün ve Reyhan Dalgakıran ile evde spor yaparak güne başlıyor. Diğer konuğu Rahşan Özyakışır Aydın ile “Perde Pilavı”; Ceylan Dişbudak ile ise “Sebzeli Lazanya” yapıyor. Son konuğu Örgü Uzmanı Tülin İriş ise bebek puseti için battaniye örgüsünün nasıl yapıldığını izleyicilerle paylaşıyor. 

 

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınacak. Ev dışındaki hayatı sunucunun gözünden ve tecrübesinden de paylaşacak olan “Nursel’in Evi”, günlük yaşam içeriğiyle de yeni sezonda farklı sürprizlerle ekranlarda olacak. Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşmaya devam edecek.