Nursel'in Evi 44. Bölüm Fragmanı

Nursel Ergin, kendisinin yemek yaptığı bu bölümde izleyicilere “Kestaneli Pilav”, “Soğanlı Börek” ve “Pancar Turşusu” yapımını gösteriyor. İkinci konuğu Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı ise ekolojik; sağlığa ve çevreye zararsız buzdolabı temizliğinin püf noktalarını anlatıyor. Son konuğu Örgü Uzmanı Tülin İriş ile ise keçe tekniği ile şık bir yelek yapıyor.  

Kadınların sadece yemekte değil hayatın her alanındaki yetenekleri ve tecrübelerini ekranlara taşıyan “Nursel’in Evi” sıcak atmosferiyle bugün saat 12:00’de Show TV’de!

 

Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınacak. Ev dışındaki hayatı sunucunun gözünden ve tecrübesinden de paylaşacak olan “Nursel’in Evi”, günlük yaşam içeriğiyle de yeni sezonda farklı sürprizlerle ekranlarda olacak. Nursel Ergin, Türkiye’nin birçok yerinden özel lezzetleri ve tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşmaya devam edecek.