Gelin Evi bugün Show TV'de başlıyor!

Tam 31 hafta, 155 yeni bölüm, 155 yeni gelin yarışmacı... 

155 bölümde düğün videoları izlendi, çeyizlere bakıldı, evler gezildi, ikramlar sunuldu. Ve kazanan gelinlere tam tamına 2 kilo 170 gram bilezik ve tam altın büyük ödül dağıtıldı.Yeni sezonunda yepyeni bölümleri ile izleyeceğimiz Gelin Evi'nde birbirinden hamarat 5 yeni evlenmiş gelinin evlerine konuk olunuyor. Her gün konuk olunan gelinin, düğün videoları izlenip, çeyizleri seçiliyor. Ev gezmesinin yapılıp, dekorasyonun da konuşulduğu, takıların takıldığı Gelin Evi'nde haftanın en başarılı gelini, cuma günü hafta finalinde büyük ödül 5 tam altın ve 5 bileziğin sahibi olmak için kıyasıya yarışıyor.


"Gelin Evi" bugünden itibaren yeni sezonuyla hafta içi her gün saat 13.00'te Show TV'de!

Ekranların fenomen programı Gelin Evi yeni sezonda Anadolulu gelinler ile buluşuyor. Şahane gelinlerin buluşma noktası Gelin Evi yepyeni sezonuyla Anadolu’da başlıyor!

Gelin Evi, gelin alma, kına geceleri, çeyizleri, düğünleri ve yemekleriyle Show TV ekranlarında sizleri bekliyor. Ege, Trakya, Karadeniz ve Anadolu’dan katılan gelinler mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya yarışıyor.