FRAGMANI İZLE

Fatmagül Tatilde Show TV'de başlıyor!

Ekranların en güzel yüzü Fatmagül Fakı, tatile çıkıyor. Üstelik öyle turist gibi değil, bir seyyah gibi! Hem de izleyici, sosyal medya takipçileri nereye isterse oraya!
Fatmagül Fakı, ilk programda dünyanın en egzotik ülkelerinden birine, Tayland’a gidiyor. Seyahatinin ilk bölümünde başkent Bangkok’la, gece hayatıyla meşhur Pattaya’yı geziyor. Sosyal medyada ‘fatmagultatilde’ hesaplarındaki takipçilerinin önerdiği yerleri görüyor; takipçilerin önerileri eşliğinde rotasını çiziyor.

46 metre uzunluğu ve 15 metre yüksekliğiyle Yatan Budha heykeli, Wat Traimit Tapınağı’ndaki 5,5 ton ağırlığında Altın Budha heykelinden, meşhur Yüzen Çarşı’ya; binlerce timsahın yaşadığı çiftlikten, Tayland’ın sıra dışı sokak lezzetlerine kadar her şeyi ekibiyle görüntülüyor. Şimdi bu eğlenceli, mizah dolu, heyecan verici geziye eşlik etme sırası Show TV izleyicisinde…  

Fatmagül gezgin… Fatmagül meraklı… Fatmagül neşeli… Fatmagül esprili… Dünyayı bir kez de onunla görmeye, gezmeye, öğrenmeye, keşfetmeye hazır mısınız?   Fatmagül Fakı, enerjik sunumuyla Uzakdoğu’nun egzotik mutfaklarından Avrupa’nın sofistike yaşamına; Afrika’nın vahşi doğasından Amerika’nın büyülü dünyasına pek çok noktaya gidiyor. Gezerken bir yandan da tüm bu seyahatlerin nasıl ekonomik yapılacağının, nerede lokal lezzetlerin tadılacağının ipuçlarını veriyor; o şehre, bölgeye dair tarihsel ve kültürel bilgileri izleyici paylaşıyor. Ayrıca Fatmagül, bu seyahatlerini izleyicilerin, sosyal medya takipçilerinin istekleri doğrultusunda yapıyor. İzleyici nereyi görmek isterse oraya gidiyor, onların sosyal medyadan önerdiklerini deneyimliyor.  

Yapımcılığını Astra Film'in üstlendiği Fatmagül Tatilde bugün saat 14.00'te Show TV'de başlıyor.

Ekranların en güzel yüzü Fatmagül Fakı, tatile çıkıyor. Üstelik öyle turist gibi değil, bir seyyah gibi! Hem de seyirci nereye isterse oraya!
Fatmagül gezgin… Fatmagül meraklı… Fatmagül neşeli… Fatmagül esprili… Dünyayı bir kez de onunla görmeye, gezmeye, öğrenmeye, keşfetmeye hazır mısınız?   Fatmagül Fakı, enerjik sunumuyla Uzakdoğu’nun egzotik mutfaklarından Avrupa’nın sofistike yaşamına; Afrika’nın vahşi doğasından Amerika’nın büyülü dünyasına pek çok noktaya gidecek. Gezerken bir yandan da tüm bu seyahatlerin nasıl ekonomik yapılacağının, nerede lokal lezzetlerin tadılacağının ipuçlarını verecek; o şehre, bölgeye dair tarihsel ve kültürel bilgileri de seyirci ile paylaşacak.  Ayrıca Fatmagül, bu seyahatlerini de seyircilerin istekleri doğrultusunda yapacak. Seyirci nereyi görmek isterse oraya gidecek, onların sosyal medyadan önerdiklerini deneyimleyecek.