Bir Sorun mu Var? yakında Show TV ekranlarında

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği yeni bilgi yarışması “Bir Sorun mu Var?” çok yakında Show TV ekranlarında. 

Bu yarışmada soruların doğru cevaplarını sizin bilmeniz gerekmiyor. Cevapları, 10 kişiden oluşan  bir gruptan  kimin bilemeyeceğini bilmeniz yeterli.
Yarışmada 4 şıktan oluşan , 11 soru yer alacak.
Yarışmacının amacı, 10 kişiden oluşan 10’lar takımına yönelteceği 11 sorudan 7'sine yanlış cevap verecek üyeleri bulmak  ve 70.000 TL kazanmaktır. 
Eğer yarışmacı 70.000 TL  ödül kazanmayı  başardıysa  kendisine değeri 500.000 TL olan 4 şıklı bir soru sorulacaktır.
Yarışmacının, programın tamamında cevaplayacağı tek soru  bu 500 bin TL değerindeki büyük ödül sorusu olacaktır.
Yarışmacı bu soruya cevap vermeden 70.000 TL'yi alıp çekilebilir.
Cevap verir ve cevabı yanlış çıkarsa kazandıklarını da kaybederek yarışmadan ayrılır.
Doğru cevap verirse 500.000 TL'lik ödülü kazanacaktır.
500.000 TL kazanmaya hiç bu kadar yakın olmamıştınız... 

 

Ekranların beğenilen ismi Ali Sunal’ın sunumuyla sıra dışı ve özgün formatı ile “Bir Sorun mu Var?” bilgi yarışmalarında alışılan her şeyi değiştiriyor. Hiçbir soruya cevap vermeden 500.000TL’lik büyük ödülün kazanıldığı yarışma herkesi ekran başına kilitleyecek. 

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, özgün formatı ile herkesi ekran başına kilitleyecek “Bir Sorun mu Var?” alışıldık bilgi yarışmaların dışında formatı ve Ali Sunal’ın renkli sunumu ile herkesin yeni fenomen programı olmaya aday. 

Programın şimdiden merak uyandıran formatı, yarışmacıların, yarışma boyunca hiçbir soruya doğru cevap veremeyeni bulması üzerine dayanıyor.  Yarışmacının 500.000TL’lik büyük ödülü alması için yapması gereken usta başından öğrenciye, avukattan pazarcıya çeşitli mesleklerden oluşan on kişilik  gruptan kimin bilemeyeceğini bilmek! Yarışmacı, 10’lar diye adlandırılan gruptan 11 sorudan 7’sine yanlış cevap verecek kişiyi bulmaya çalışacak. Final heyecanında ise  tek bir doğru soru ile 500.000 TL kazanma şansı olacak.