Bülent Ersoy Show / 19 Ocak 1. Kısım

Sanat Müziğinin Diva'sı, büyüleyici yorumuyla muhteşem bir ses BÜLENT ERSOY Pazar akşamı birbirinden özel, ses getirecek konuklarını ağırladığı benzersiz şovuyla Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

 

Müzik dolu bir şov programı olan Bülent Ersoy Show Pazar akşamları canlı yayınla Show TV ekranlarında hayat buluyor. İzleyenler bu hafta ekran başında tam bir müzik ziyafeti yaşayacaklar...

İşte bu hafta Bülent Ersoy Show’un çok konuşulacak muhteşem konukları;  Türk Pop Müziğinin genç ve başarılı yorumcularından Emre Kaya, renkli kişiliği ve sıradışı tarzıyla herkesin beğenisini kazanan Tuğba Ekinci, “Hayatı tesbih yaptım" diyerek müzik dünyasında bomba etkisi yapan fenomen isim Ferman Toprak ve Türk Sanat Müziğinin en başarılı genç nesil yorumcularından Aslı Hünel !

 

FRAGMANLAR

Yönetmenliğini Mabrouk El Mechri’nin ...
1. BÖLÜM 6. FRAGMANI
41489 defa izlendi
Yönetmenliğini Mabrouk El Mechri’nin ...
1. BÖLÜM 5. FRAGMANI
41489 defa izlendi
Yönetmenliğini Mabrouk El Mechri’nin ...
1. BÖLÜM 4. FRAGMANI
41489 defa izlendi
Hancock aslında başkalarının ne ...
1. BÖLÜM 3. FRAGMANI
2493 defa izlendi
Hancock aslında başkalarının ne ...
1. BÖLÜM 2. FRAGMANI
2493 defa izlendi
Hancock aslında başkalarının ne ...
1. BÖLÜM FRAGMANI
2493 defa izlendi
İÇERİK
Cem, İstanbul Narkotik Şube'de başarılı genç bir komiserdir. Son bir kaç yılda narkotik şube içinde bir kahraman olmuş, bu günlerde içeriye tıktığı büyük bir şebeke yüzünden her yerde konuşulmaktadır. Bu işin yılan başı olduğu düşünülen bir çeteyi tam yakalamak üzere iken elinden kaçırır. Baş komiserin ona verdiği son bir şansla İstanbul'da başka alıcılarla buluşacak olan Nevşehir bağlantılı bu şebekeyi yakalamak üzere harekete geçer.

Nevşehir'deki bütün hanelerin sahibi olan Köroğlu Ailesi'nin büyük oğlu Cemal, yıllardır kendine varmamakta inat eden Nazlı ile sonunda evlenecektir.

Nazlı, ağabey dediği Cemal ile her ne kadar evlenmek istemese de ailesine bakmak için başka çaresi olmadığının farkındadır ve Cemal'in annesi Raziye Hanım'ın baskılarına daha fazla dayanamayarak bu evliliği kabul eder.
Babadan miras kalan uyuşturucu kaçakçılığını ustalıkla sürdüren Cemal, tam da gerdek ertesi, yurt dışına gönderdikleri uyuşturucunun polisleri son anda atlatarak başarıyla yerine ulaştığının haberini alır. Bunun üzerine yeni teslimat için İstanbul'a gitmeye karar verir. Teslimat günü yapılan baskında Cem, tarafları suçüstü yakalar. Çıkan çatışmada, o güne dek yakayı ele vermemiş olan Cemal de oradadır. Bu sıradan görünen baskın aslında hem Cem'in hem Cemal'in yaşam çizgilerini değiştirecektir.