FRAGMANI İZLE
"Nursel'in Mutfağı'nda Bolu lezzetleri var!

"Nursel'in Mutfağı'nda Bolu lezzetleri var!

“Nursel’in Mutfağı”, 16 Haziran Salı günü saat 12.00’de Show TV’de!

Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşıyor. 

 

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlıyor.

 

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’na konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı’nın bugünkü konuğu Meryem Ertan olacak. Meryem Ertan, Bolu’ya özgü “Cevizli Açma Tatlısı”, “Yoğurtlu Bakla Çorbası”, “Orman Kebabı”, “Keşli Cevizli Mantı” yapacak.

 

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?