FRAGMANI İZLE
Hayaller Evleneceksen Gel'de gerçekleşecek!

Hayaller Evleneceksen Gel'de gerçekleşecek!

“Evleneceksen Gel”,bugün saat 13.00’te canlı yayınla Show TV’de!

Ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla “Evleneceksen Gel” Show TV ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınla ekrana geliyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği ‘Evleneceksen Gel’ programı insanların hayatlarında yepyeni bir sayfa açıyor!

 

Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği, Show TV'de ekrana gelecek olan programda, hayaller gerçekleşiyor, umutlar paylaştıkça çoğalıyor! İnsanlar hayatlarındaki yepyeni sayfayı ‘Evleneceksen Gel’ ile açıyor.  Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için Show TV’de buluşuyor!

 

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer alacağı programdaki insan hikayeleri herkesi çok duygulandırıyor. Evliliğe giden ilk adımların atıldığı “Evleneceksen Gel” programında adayların doğru kararları alabilmesi için her adım titizlikle inceleniyor. Adayların kendilerini tanıtarak uygun adayları bekledikleri Evleneceksen Gel’de heyecan hiç durmuyor.

 

Daha önce hiçbir yerde duymadığınız ve görmediğiniz maceralarla, içimizden gelen insanların gerçek hayat hikayelerinin de konu edildiği ‘Evleneceksen Gel’ herkesi ekran başına kilitleyecek.  Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla ekrana gelecek olan, hayallerin gerçekleşeceği Evleneceksen Gel’i sakın kaçırmayın.

 

“Evleneceksen Gel”,bugün saat 13.00’te canlı yayınla Show TV’de!

 

 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?