FRAGMANI İZLE
Neriman'ın Mustafa'ya yazdığı gizemli mektup

Neriman'ın Mustafa'ya yazdığı gizemli mektup

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla ekrana gelen Evleneceksen Gel’de dün sır dolu bir mektup açıldı.

NERİMAN’IN MUSTAFA’YA YAZDIĞI GİZEMLİ MEKTUP!

 

Yapımcılığını Global Yapım’ın üstlendiği, ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla hazırlanan Evleneceksen Gel,hafta içi her gün Show TV’de ekrana gelmeye devam ediyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan yalnız kalplerin sesini duyurmak ve milyonların önünde mutluluk dağıtmak için dün yine Show TV’de buluştu.  

 

Yepyeni yüzlerin, heyecanlı buluşmaların yer aldığı programda evliliğe giden ilk adımlar atılıyor ve adayların doğru kararları alabilmesi için her adım inceleniyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın renkli sunumuyla ekrana gelen Evleneceksen Gel’de dün sır dolu bir mektup açıldı.

 

NERİMAN: “BU İŞTEKİ ÖNCELİĞİM SANA ÖZGÜVEN GETİRMEKTİ”!

 

Dün Show TV’de ekrana gelen programda, adaylardan Mustafa’ya talip olan Neriman tüm duygularını bir mektupla dile getirdi. Mustafa’dan çok etkilendiğini ve görmeyi çok istediğini anlatan Neriman mektubuyla duygusal anlar yaşattı. Telefonla canlı yayına bağlanan Neriman; “Bu işteki önceliğim sana özgüven  getirmekti. Mustafa’nın kendinin farkında olmasını sağlamaktı.” diyerek Mustafa’nın yolunun açık olmasını diledi. Neriman’ı istemediğini söyleyen Mustafa daha sonra adaylardan Elif’e talip oldu. Fakat Elif, Mustafa’nın kendisine talip olmasını istemedi.

 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?