FRAGMANI İZLE
Sevilen çift Bora Öztoprak ve Çiçek Dilligil Her Şey Dahil'de

Sevilen çift Bora Öztoprak ve Çiçek Dilligil Her Şey Dahil'de

“Her Şey Dahil”in bugün ki konukları sevilen çift Bora Öztoprak ve Çiçek Dilligil olacak.

Ekranların en sıcak ve eğlenceli ikilisi Çağla Şikel’in ve Alişan’ın renkli sunumuyla “Her Şey Dahil”,Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

 

Birbirinden ünlü konukların, coşku dolu eğlencenin ve hayata dair her şeyin buluşma noktası olan “Her Şey Dahil”de yine sürprizlerin ardı arkası kesilmeyecek; Çağla Şikel ve Alişan sabahlarınızın neşesi olacak.

 

“Her Şey Dahil”in bugün yayınlanacak olan programına sevilen çift Bora Öztoprak ve Çiçek Dilligilkonuk olacak. Bora Öztoprak’ın sevilen şarkılarıyla yer alacağı Her Şey Dahil’e Çiçek Dilligil samimi sohbetiyle renk katacak.

 

Ünlülerin hiç bilmediğiniz yönlerini ortaya çıkaran renkli röportajlar, hayranlıkla izleyeceğiniz dünya çapında şovlar, nefes kesecek atraksiyonlar, doyumsuz bir müzik ziyafeti ve insana dair her şey canlı yayına taşınacak; "Her Şey Dahil" yine vazgeçilmeziniz olacak.

 

Programda ayrıca, Fehmi Dalsaldı ‘Güllüm Show’ ile günün konuğuyla ilgili yaptığı sokak röportajlarında izleyicilere komik ve eğlenceli anlar yaşatacak.

 

Ekranların en keyifli programı “Her Şey Dahil”, bugün saat 10.00’da canlı yayınla Show TV’de!


 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?