FRAGMANI İZLE
Nursel’in Mutfağı’nda Safranbolu yemekleri yapılacak

Nursel’in Mutfağı’nda Safranbolu yemekleri yapılacak

“Nursel’in Mutfağı”, bugün saat 12.00’de Show TV’de!

Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan “Nursel’in Mutfağı” Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyicilerle buluşacak. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak. 

 

Nursel Ergin bu programda bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlayacak.

 

Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımı Nursel’in Mutfağı’na konuk olacak. Nursel Ergin’in kendi evinde günlük hayatının içinde, misafir sıcaklığında konuk edeceği ev hanımları Anadolu’nun muhteşem mutfağını ekranlara taşıyacak. Nursel’in Mutfağı’nın bugünkü konuğu Fatoş Şen olacak. Fatoş Şen Safranbolu yemeklerinden Otlu Gözleme, Beyaz Baklava, Kaburgalı Karalahana Dolması ve Sarımsak Çorbası yapacak.

 

Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geleceği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle Show TV’de sizleri bekliyor.

 

Her yöreye ait farklı lezzetlerin sunulacağı “Nursel’in Mutfağı”, bugün saat 12.00’de Show TV’de!

 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?