FRAGMANI İZLE
Nursel'in Mutfağı'ndan nefis lezzetler!

Nursel'in Mutfağı'ndan nefis lezzetler!

Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği; Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan “Nursel’in Mutfağı” Show TVekranlarında ilk bölümüyle ekrana geldi.

Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği; Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan “Nursel’in Mutfağı” Show TVekranlarında ilk bölümüyle ekrana geldi. Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşacak olan “Nursel’in Mutfağı” programının ilk bölümünde birbirinden leziz yemekler yapıldı.

 

LEZZET FIRTINASI NURSEL’İN MUTFAĞI İLE SHOW TV’DE ESTİ!

 

Nursel Ergin’in bazen daha önce evlerine konuk olduğu ev hanımlarını, bazen de yeni tanışacağı ev hanımlarını kendi evinde, kendi mutfağında ağırlayacağı programda bugün Gaziantep yemekleri yer aldı. Her gün ayrı bir yöreden bir ev hanımının konuk olacağı programın ilk konuğu Belgin Yetkin oldu. Ev hanımı Belgin Yetkin’in konuk olduğu programda Soğan KebabıFıstıklı Burma KadayıfEkşili Taraklık ve Buharda Bulgurlu Pancar Sarması yapıldı. Konukların karşılanılıp, giriş sohbeti, yemek yapımı ve sunumunun ekrana geldiği Nursel’in Mutfağı eğlenceli atmosferiyle izleyicileri ekran başına kilitledi.

 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?