FRAGMANI İZLE
Her Şey Dahil Kolaj bölümüyle Show TV'de!

Her Şey Dahil Kolaj bölümüyle Show TV'de!

Ekranların en keyifli programı “Her Şey Dahil”, bugün saat 10.00’da kolaj bölümüyle Show TV’de!

Ekranların en sıcak ve eğlenceli ikilisi Çağla Şikel’in ve Alişan’ın renkli sunumuyla “Her Şey Dahil”, Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

 

Birbirinden ünlü konukların, coşku dolu eğlencenin ve hayata dair her şeyin buluşma noktası olan “Her Şey Dahil”de yine sürprizlerin ardı arkası kesilmeyecek; Çağla Şikel ve Alişan sabahlarınızın neşesi olacak.

 

“Her Şey Dahil”in Cuma yayınlanacak olan kolaj programına Emre Altuğ, Yasemin Yalçın, Burcu Çetinkaya, Sevcan Orhan, Fatih Kısaparmak, Bülent Serttaş, Ebru Şallı, Fatih Ürek, Ece Erken, Azeri şarkıcı Günel ve Kuşum Aydın konuk olacak.

 

Ünlülerin hiç bilmediğiniz yönlerini ortaya çıkaran renkli röportajlar, hayranlıkla izleyeceğiniz dünya çapında şovlar, nefes kesecek atraksiyonlar, doyumsuz bir müzik ziyafeti ve insana dair her şey canlı yayına taşınacak; "Her Şey Dahil" yine vazgeçilmeziniz olacak.

 

Programda ayrıca, Fehmi Dalsaldı ‘Güllüm Show’ ile günün konuğuyla ilgili yaptığı sokak röportajlarında izleyicilere komik ve eğlenceli anlar yaşatacak.

 

Ekranların en keyifli programı “Her Şey Dahil”, bugün saat 10.00’da kolaj bölümüyle Show TV’de!

 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?