FRAGMANI İZLE
Güldür Güldür Show bu hafta çok renkli!

Güldür Güldür Show bu hafta çok renkli!

“Güldür Güldür Show”, kahkaha dolu skeçlerin yer aldığı yeni bölümüyle, Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Ekranların fenomen eğlence programı BKM yapımı “Güldür Güldür Show”, birbirinden eğlenceli skeçleriyle Cuma akşamı Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. “Güldür Güldür Show”a yeni bölümünde;  Muazzez Abacı ve Can Bonomo konuk olacak. 

 


 

Güldür Güldür Show'a Sinem efsanevi psikopat kız rolüyle dönüyor… Kışın ortasında ormanda ayı saldırısına uğrayan kızlar, rütütüler İbrahim ve Bilal’i beğenecekler mi? Rütütüler grubu karşılarına çıkan Sinem'den neden korkuyorlar? Sinem'in sakladığı büyük sır ne olabilir?

 

Burcu ile evlenmeye karar veren Hüseyin'i hangi sürprizler bekliyor? Hüseyin'in en yakın arkadaşları ve babası İsmail, Hüseyin'i evlilik konusunda motive edebilecekler mi? Müstakbel gelin Burcu ve Burcu'nun abisi  Can Bonomo Hüseyin'i yeniden evliliğe ikna edebilecekler mi? 

 

Evine sürekli hırsız giren Bilal ve eşi Yeter, evlerine giren hırsız Şevket'in evine girmeye karar verirse neler olur? Hırsız Şevket'in ailesi Şevket'in ne iş yaptığını biliyor mu?

 

Kız lisesine kayıtları alınan Hüseyin ve İbrahim'in başına neler gelecek? Yeni okul arkadaşları ile karşılaşan Burcu ve Yeter, delikanlıları beğenecek mi? Gençler kızların daha çok olduğu ve haliyle daha kıskanç ve saldırgan oldukları bu yeni okul düzenine alışabilecek mi? Okulun müzik öğretmeni Muazzez Abacı  hangi haberi getirecek?

 

Hepsi ve bol bol kahkaha bu hafta “Güldür Güldür Show”da…

 

“Güldür Güldür Show”, kahkaha dolu skeçlerin yer aldığı yeni bölümüyle, Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de! 

 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?