FRAGMANI İZLE
Show TV'de muhteşem yılbaşı!

Show TV'de muhteşem yılbaşı!

Yılbaşı Özel, Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Show TVYılbaşı Özel programıyla adeta yıldızlara ev sahipliği yapacak. Senenin son gününe özel olarak Çağla Şikel ve Alişan’ın sunumuyla hazırlanan gece de adeta eğlencenin sınırları zorlanacak. Bu özel gecede yaklaşık 20 sanatçı sahne alacak ve izleyicisine unutulmaz bir gece yaşatacak!

 

 

Show TV tarafından hazırlanan muhteşem Yılbaşı Özel programı seyircileri ekran başına kilitleyecek. Milyonların yakından takip ettiği yıldızlar, bu muhteşem gecede seyirci karşısına çıkacak. Dans, müzik, eğlence ve sohbetin sınırlarının zorlanacağı yılbaşı gecesinde herkes Show TV ekranına kilitlenecek. 20014’ün son dakikaları ise, Çağla Şikel ve Alişan’ın yanı sıra geceye katılan diğer ünlülerin geri sayımıyla son bulacak.

 

YILDIZLAR GEÇİDİ!


Bu muhteşem eğlence dolu özel geceye katılan ünlüler arasında; Niyazi, Resul Dindar, Selçuk, Hasan Yılmaz, Ramazan Çelik, Zara, Çağla Şikel ve Alişan, Serkan Kaya, Volkan Konak, Hüsnü Şenlendirici, Hakan Altun, Cengiz Kurtoğlu, Berkay, Aydın Kurtoğlu,  Mehmet Erdem, Kutsi, Berksan, Suzan Kardeş, Sami ve oryantal Asena yer alıyor! Bu muhteşem yılbaşı gecesinde tüm yıldızlar Show TV'de olacak !

 

Yılbaşı Özel, Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

 

video
Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?