FRAGMANI İZLE
Bu akşam Show TV'de film şöleni var!

Bu akşam Show TV'de film şöleni var!

Show TV'de bu akşam önce aksiyon, macera ve bol kahkahalı filmlere doyacaksınız.

Saat 20.00'de William Steig'in 1990'da yazdığı bir masaldan filme uyarlanmış, Oscar ödüllü bir 3D animasyon filmi: Shrek ekranlarda olacak.

 

"Shrek"

 

Ürkütücü görünüme sahip olan yeşil canavar Shrek, kendisi için ideal eşi, yani eşit derecede çirkin bir yaratığı bulmak  amacıyla yollara düşer. Bir büyücünün kehanetine göre, güzel prenses Fiona ve Shrek arasında romantik bir ilişki gelişecektir. Farklı masallardan tanıdığımız karakterlerin de yoluna çıkması üzerine, Shrek’in hayatı garip ve haraketli bir hal alır.

 

Hemen ardından 22.00'de yönetmenliğini Faruk Aksoy'un yaptığı Cüneyt Arkın'dan Alp Kırşan'a birçok ünlü ismin yer aldığı Çılgın Dersane Kampta filmi ekranlara gelecek.

 

"Çılgın Dersane Kampta"

 

Çılgın Dersane’de birbirinden ilginç olaylar yaşayan gençler bu kez “Çılgın Dersane Kampta” için bir araya geldiler. İzleyicinin büyük beğenisini kazanan “Çılgın Dersane” filminin devamı niteliğinde olan Çılgın Dersane Kampta filminde üniversiteye giriş sınavlarına çok az bir süre kalmış ve öğrenciler sınav stresinden uzaklaşmak amacıyla doğa cenneti bir yerde sınav öncesi 15 günlük bir kamp sürecine girmiştir.

İstanbul Özlem Dersanesi’nin sahibi Hadi’nin (Cüneyt Arkın) yönetiminde başlayan kampa öğrenciler ve öğretmenler büyük bir heyecanla katılırlar. Çocukluk arkadaşı olan ancak o yıllarda birbirilerine olan duygularını bir türlü ifade edemeyen Berksan (Berksan) ve Bahar ne tesadüftür ki bu kampta bir araya gelirler... 

 

İyi seyirler

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?