Pis Yedili / 89. Bölüm

Esma Sultan, Dizel’e yakın olmak için evini Hasan Paşa’nın evine taşır. Hasan Paşa ve Songül’ün hayatını darmadağın eder. Elçin, annesinin zoruyla spor salonuna gider. Bunu öğrenen Zeynep’in Elçin için yeni bir planı vardır. Otelde Cimbom’u sürekli takip eden adam onu Fatih’in elinden kurtarır fakat Fatih de bu arada kaçar. Herkese izini kaybettirdikten sonra Fatih, Cimbom’u telefonla arayıp son bir kez görüşmek istediğini söyler. Tereddütte kalıp Rüzgar ve Trafo’nun da ısrarlarıyla bunu kabul eden Cimbom oldukça tedirgin bir şekilde görüşmeye gider.

Pis Yedili yeni sezonda yepyeni aşkları ve heyecanlı bölümleriyle devam ediyor.

Makedon popstar Bertan Asllani’yi transfer eden Pis Yedili, yeni sezonda çekimlerine farklı ülke ve şehirlerde devam edecek. Makedonya ve Şanlıurfa çekim yapılacak yerler arasında.

Dizel ile evlilik hazırlıklarını tamamlamak üzere olan Esma Sultan yeni sezonda dünya evine girebilecek mi merak konusu.

Can’ın gidişiyle aşk defterini kapatan Salça’nın yeni bir aşka hazır olup olmadığını öğreneceğimiz yeni sezonda, Elçin ve Ceyhun arasındaki aşk, her şeye rağmen devam ederken, Ceyhun’un patronu Zeynep’in ikilinin arasını bozmak için yeni planlar yapacağına şahit olacağız.

Trafo ve Karabiber aşkı yeni engellere takılacak olsa da, onlar bu engelleri beraber aşabilecekler mi yoksa pes edecekler mi öğreneceğiz.

Orço, Alis aşkından fazla naz aşık usandırır diyerek vaz mı geçecek yoksa ne kadar geri çevrilse de Alis’in bir gün onunla olacağı düşüncesiyle onu tavlamak için mücadelesine devam mı edecek kahkahalarla izleyeceğiz.

Cimbom için hayatın zorlukları bitmeyecek. İki aşk arasında kalacak olan Cimbom’u yeni sezonda da yine zor kararlar bekleyecek.

Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası yeni sezonda Show Tv ekranlarında.

  • YapımTükenmez Kalem
  • YapımcıGani Müjde
  • YönetmenOsman Taşcı
  • SenaryoGani Müjde