HİKAYE YENİDEN BAŞLIYOR...

Show TV’de Pazar akşamı ekrana gelecek olan ‘Saklı Kalan’da aşklar, saklandığı yerden çıkıyor ve hikaye yeniden başlıyor...

Başrollerini Melis Birkan, Muhammet Uzuner, Özgür Çevik, Burak Sağyaşar, Burak Sergen, Neslihan Yeldan, Rahşan Fırtına, Ceyda Olguner, Boglarka Csösz, Esra Ruşan, Kıvılcım Ural ve Meral Çetinkaya’nın paylaştığı ‘Saklı Kalan’, yenilenmiş içeriği ile seyirci karşısında olacak. Pazar akşamı Show TV’de başlayacak olan dizinin, genel koordinatörlüğünü Muharrem Gülmez, yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin yapıyor.

Cevher Holding’in patronu Murat Cevher ve Defne’nin aşklarının başladığı yere geri dönüyoruz. İki yıl önce üniversite öğrencisi olan Defne, güzel bir tesadüfle Murat Cevher’le tanışır. Tesadüfler onları yeniden bir araya getirir ve aralarında büyük bir aşk başlar.

Murat Cevher’in kızı Ece bir skandala daha adını yazdırır. Murat Cevher, Ece’yi kontrol altında tutmak için evinde hizmetçi olarak çalışan Fatma’nın oğlu Ömer’den yardım ister. Başarılı bir polis olan Ömer, Murat Cevher’in isteğini kabul eder. Aslında birbirlerinin çocukluk aşkı olan Ece ve Ömer uzun yıllardan sonra yeniden bir araya gelir.

 

Tarık Cevher’in oğlu, iş dünyasının genç yıldızı Onur, gündüzleri sokak müzisyenleriyle birlikte şarkı söyleyen ve geceleri barda sahne alan güzeller güzeli Irmak’a aşık olur. Onur, Irmak’a fakir biri olduğu yalanını söylemek ve gerçek kimliğini gizlemek durumunda kalır.

  • YapımEsprit De Corps Productions
  • YapımcıMuharrem Gülmez
  • YönetmenMehmet Ada Öztekin
  • SenaryoAlican Yaşar - Özge Efendioğlu