Beni Affet - 40. Bölüm

Handan'ın hamilelik yalanından habersiz olan Kemal, Bahar'la sözlenmek üzeredir. Cüneyt'in, Kemal ve Bahar'ın söz töreninde olduğunu öğrenen Zühre, Handan'la ilgili gerçekleri Kemal'e söylemek için mahalleye gelir. Diğer yanda Handan, hamile olduğunu Osman'a da söylemiştir. Handan'dan bir torunu olacağını öğrenen Osman'ın Kemal'e tavrı ne olacaktır.

Erkek arkadaşı yüzünden büyük bir borcun altına giren Kader, karanlık adamlar tarafından saldırıya uğramıştır. Kader'i bu durumdan kim kurtaracaktır?

Feride'yle ilgili planları olan Emine, Feride'nin gerçekte kim olduğunu merak etmektedir. Emine Feride'nin gerçekte kim olduğunu, Eylül'ün asıl niyetini öğrenebilecek midir? Diğer yanda Eylül'ün yıllardır aradığı kardeşiyle ilgili bir ipucu yakalayan Tunç, bunu Eylül'den saklar. Ancak Eylül'ün de Tunç'tan sakladığı bir şeyler vardır. 

BÖLÜMLER

Gidecek yeri olmadığı için geceyi Bahar'larda ...
100.BÖLÜM İZLE
26766 defa izlendi
Eylül'ün, Feride ve Tunç arasında bir ...
99.BÖLÜM İZLE
251 defa izlendi
Cüneyt'in düğünü erteleme kararı, ...
98.BÖLÜM İZLE
184 defa izlendi
Rezzan'ın sevgilisi Oğuz'un adamları, Cüneyt'in ...
97.BÖLÜM İZLE
181 defa izlendi
Bahar tarafından nikah masasında terk edilen Kemal ciddi ...
96.BÖLÜM İZLE
92 defa izlendi
Kemal'in Handan'la birlikte olarak yaptığı hata Handan'ın ...
95.BÖLÜM İZLE
79 defa izlendi
Eylül'ün annesi rolü yapan Rezzan'ın ...
94.BÖLÜM İZLE
126 defa izlendi
Bahar'ın nikah masasında Kemal'e verdiği 'hayır' yanıtı herkesi sarsar. ...
93.BÖLÜM İZLE
75 defa izlendi
Bahar'ın askerdeki kardeşi Umut'un başına gelen tatsız olay ...
92.BÖLÜM İZLE
229 defa izlendi
Handan bebeğini aldırmakta kararlıdır. Handan'la konuşmak ...
91.BÖLÜM İZLE
59 defa izlendi
Yaşananlar üzerine Kemal'in ayrılma kararı da eklenince ...
90.BÖLÜM İZLE
95 defa izlendi
Handan'ın oyunuyla ona ailenin gözleri önünde ...
89.BÖLÜM İZLE
167 defa izlendi
HİKAYE & KÜNYE
<span style="font-weight: bold;">Bir aile hikâyesi: "Beni Affet"</span><br><br>SHOW TV, yeni yayın döneminde güçlü projelerine bir yenisini daha ekliyor: "Beni Affet". Titiz bir kast çalışması yapılan ve 300 kişi arasından seçilen oyuncu kadrosunda Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban; Gamze İğdiroğlu; Ceren Yalazoğlu, İlkay Kayku, Kerem Poyraz Kayaalp; Elif Şanlı; Ötüken Hürmüzlü; Zeynep Yasa gibi hepsi tiyatro kökenli isimlerin yer aldığı, çekimleri Ankara'da gerçekleşen dizinin yapımcılığını Focus Film üstleniyor.<br><br>Aşk bazen aniden gelir.<br>Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.<br>Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.<br><br>Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar. <br><br>"Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.<br><br>Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi "Beni Affet"...
Mert Altınışık
Kemal
Şeyma Korkmaz
Feride
Murat Danacı
Cüneyt
Nusret Şenay
Osman
Gaye Turgut
Bahar