Beni Affet - 40. Bölüm

Handan'ın hamilelik yalanından habersiz olan Kemal, Bahar'la sözlenmek üzeredir. Cüneyt'in, Kemal ve Bahar'ın söz töreninde olduğunu öğrenen Zühre, Handan'la ilgili gerçekleri Kemal'e söylemek için mahalleye gelir. Diğer yanda Handan, hamile olduğunu Osman'a da söylemiştir. Handan'dan bir torunu olacağını öğrenen Osman'ın Kemal'e tavrı ne olacaktır.

Erkek arkadaşı yüzünden büyük bir borcun altına giren Kader, karanlık adamlar tarafından saldırıya uğramıştır. Kader'i bu durumdan kim kurtaracaktır?

Feride'yle ilgili planları olan Emine, Feride'nin gerçekte kim olduğunu merak etmektedir. Emine Feride'nin gerçekte kim olduğunu, Eylül'ün asıl niyetini öğrenebilecek midir? Diğer yanda Eylül'ün yıllardır aradığı kardeşiyle ilgili bir ipucu yakalayan Tunç, bunu Eylül'den saklar. Ancak Eylül'ün de Tunç'tan sakladığı bir şeyler vardır. 

BÖLÜMLER

Gidecek yeri olmadığı için geceyi Bahar'larda ...
Beni Affet
100.BÖLÜM İZLE
24263 defa izlendi
Eylül'ün, Feride ve Tunç arasında bir ...
Beni Affet
99.BÖLÜM İZLE
83 defa izlendi
Cüneyt'in düğünü erteleme kararı, ...
Beni Affet
98.BÖLÜM İZLE
57 defa izlendi
Rezzan'ın sevgilisi Oğuz'un adamları, Cüneyt'in ...
Beni Affet
97.BÖLÜM İZLE
62 defa izlendi
Bahar tarafından nikah masasında terk edilen Kemal ciddi ...
Beni Affet
96.BÖLÜM İZLE
30 defa izlendi
Kemal'in Handan'la birlikte olarak yaptığı hata Handan'ın ...
Beni Affet
95.BÖLÜM İZLE
26 defa izlendi
Eylül'ün annesi rolü yapan Rezzan'ın ...
Beni Affet
94.BÖLÜM İZLE
54 defa izlendi
Bahar'ın nikah masasında Kemal'e verdiği 'hayır' yanıtı herkesi sarsar. ...
Beni Affet
93.BÖLÜM İZLE
27 defa izlendi
Bahar'ın askerdeki kardeşi Umut'un başına gelen tatsız olay ...
Beni Affet
92.BÖLÜM İZLE
64 defa izlendi
Handan bebeğini aldırmakta kararlıdır. Handan'la konuşmak ...
Beni Affet
91.BÖLÜM İZLE
26 defa izlendi
Yaşananlar üzerine Kemal'in ayrılma kararı da eklenince ...
Beni Affet
90.BÖLÜM İZLE
25 defa izlendi
Handan'ın oyunuyla ona ailenin gözleri önünde ...
Beni Affet
89.BÖLÜM İZLE
59 defa izlendi
HİKAYE & KÜNYE
<span style="font-weight: bold;">Bir aile hikâyesi: "Beni Affet"</span><br><br>SHOW TV, yeni yayın döneminde güçlü projelerine bir yenisini daha ekliyor: "Beni Affet". Titiz bir kast çalışması yapılan ve 300 kişi arasından seçilen oyuncu kadrosunda Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban; Gamze İğdiroğlu; Ceren Yalazoğlu, İlkay Kayku, Kerem Poyraz Kayaalp; Elif Şanlı; Ötüken Hürmüzlü; Zeynep Yasa gibi hepsi tiyatro kökenli isimlerin yer aldığı, çekimleri Ankara'da gerçekleşen dizinin yapımcılığını Focus Film üstleniyor.<br><br>Aşk bazen aniden gelir.<br>Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.<br>Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.<br><br>Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar. <br><br>"Beni Affet" sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.<br><br>Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi "Beni Affet"...
Mert Altınışık
Kemal
Şeyma Korkmaz
Feride
Murat Danacı
Cüneyt
Nusret Şenay
Osman
Gaye Turgut
Bahar