Probiyotik yoğurdun faydaları nelerdir?

Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”, birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Programın bugün yayınlanan bölümünde sağlıklı yaşamak için önemli açıklamalar yapan Prof. Dr. Canan Karatay, baş ağrısını geçirmek için bilinmeyen bir yöntemi açıklarken aynı zamanda doğal yoğurdun öneminden bahsetti.

 

Türkiye’nin en başarılı doktorları, yaşanmış insan hikayeleri, birbirinden ilginç yemek tarifleri, güzellik, moda, müzik, dalında uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalarının paylaşıldığı “Zahide Yetiş’le”de bugün; Prof. Dr.   Canan Karatay ile sağlıklı yaşam ve sağlıklı kalmak için çok özel bilgiler verildi.

 

BAŞINIZ AĞRISYORSA SU İÇİN!

 

Her fırsatta ilaç içilmesinin zararlı olduğunu belirten Prof. Dr. Canan Karatay, özellikle de baş ağrısı çekenler için çok önemli bir açıklamada bulundu. Baş ağrısı çeken birinin öncelikle su içmesi gerektiğini söyleyen Canan Karatay, baş ağrısının sebebinin susuzluk olduğunu söyledi. Özellikle de ramazanda oruç tutan insanların susuz kaldıkları için başlarının ağrıdığını söyleyen Prof. Dr. Canan Karatay, suyu da yudum yudum içmek gerektiğini belirtti.

 

EV YOĞURDU PROBİYOTİKTİR!

 

Tüm yoğurtların probiyotik özellik taşıdığını söyleyen Prof. Dr. Canan Karatay, özellikle bir çaba göstermemek gerektiğini söyledi. Doğal yoğurt yiyen insanların uzun yaşadığını da belirten Prof. Dr. Canan Karatay, herkesin doğal yoğurt yemesi gerektiğini söyledi.

 

Sağlığın güvenilir ismi, sabahın gülen yüzü Zahide Yetiş, dertlere derman olmaya devam ediyor.

 Sağlığınızla ilgili cevap aradığınız tüm soruları Türkiye’nin en ünlü doktorları canlı yayında yanıtlıyor.

 Maddi imkansızlıktan dolayı tedavi olamayan hastalar çareyi "Zahide Yetiş'le"de arıyor.

 Birbirinden değerli uzman konuklar, hayatı kolaylaştıran püf noktalar, ilişkiler, bitkisel karışımlar, sağlık haberlerindeki son gelişmeler…

 Aradığınız herşey "Zahide Yetiş'le"de...